Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı lütfen kabul ediniz. Detaylı bilgi için: Genel Kullanım Koşulları
Organ Nakli

Organ Nakli

Organ nakli bir organın donör, yani verici vücuttan çıkarıldığı ve sonrasında hasarlı veya eksik bir organın yerini almak üzere bir alıcı vücuda yerleştirildiği operasyonlara denir.

Detaylar Tüm Tedaviler
Kanser Tedavisi

Kanser Tedavisi

Kanser, tüm organ ve sistemleri etkileyen, sıklığı giderek artan ve ölümcül olabilen bir hastalıktır. Uluslararası Kanser Araştırma Ajansı (IARC), 2020 Dünya Kanser İstatistikleri'nin, dünya çapında tahmini 19,3 milyon yeni kanser vakası (melanom dışı cilt kanseri hariç 18,1 milyon) ve yaklaşık 10,0 milyon kanser ölümünün (melanom dışı cilt kanseri hariç 9,9...

Detaylar Tüm Tedaviler
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

Obezite, vücudumuzda aşırı miktarda yağ birikmesidir. Dünya Sağlık örgütü verilerine göre, 2017 yılı itibari ile dünyada yaklaşık 2 milyar kişi obezite ile mücadele etmektedir. 5-19 yaş aralığında 400 milyon kişi obezdir.

Detaylar Tüm Tedaviler
Saç Ekimi

Saç Ekimi

İnsanoğlunun var olduğu günden itibaren daha iyi görünme isteği ve buna yönelik uyguladığı çeşitli güzellik yöntemleri olmuştur. Günümüzde özellikle dış görünüşle ilgili algılar daha fazla önem kazanmış ve erkekler de bu akımın içinde yer almışlardır.  Saç ekimi ise özellikle erkeklerde eski görünüme tekrar kavuşabilme, yüzdeki altın oranın tekrar...

Detaylar Tüm Tedaviler
Kemik İliği Nakli

Kemik İliği Nakli

Kemik İliği (Kök Hücre) Nakli, kök hücrelerin hastanın kendisinden kendisine veya başka birinden hastaya verilmesi işlemidir. Genel olarak 2 çeşit nakil vardır. Kendi kök hücrelerinin geri verilmesi işlemine 'otolog', başka birinden alınan kök hücrelerin verilmesi işlemine ise 'allojeneik' nakil denilmektedir.

Detaylar Tüm Tedaviler
Metabolik Cerrahi

Metabolik Cerrahi

Diyabet hastalığı, ölüme sebep olan hastalıkların başında gelmektedir. Kalp krizi, inme, böbrek yetmezliği diyabet hastalarında çok yüksek oranda görülür. Yapılan bilimsel çalışmalarda, diyabet cerrahisi geçiren hastalarda beklenen bu ölüm riski ciddi oranda azaldığı gösterilmiştir.

Detaylar Tüm Tedaviler
Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları

Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları

”Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp” fiziksel ve ruhsal hastalıklardan korunma, bu hastalıklara tanı koyma, iyileştirme veya tedavi edilmesine yardımcı olur. Yine sağlıklı bir yaşam sürdürmek için de kullanılan, farklı kültürlere özgü teori, inanç ve tecrübelere dayalı, izahı yapılabilen veya yapılamayan bilgi, beceri ve uygulamaların bütünüdür.

Detaylar Tüm Tedaviler
Yaşlı Bakım ve Sağlık Hizmetleri

Yaşlı Bakım ve Sağlık Hizmetleri

Geriatrik popülasyon adı verilen ve bakım ihtiyacı bulunan belirli bir yaş üzerindeki kişiler Türkiye’de bulunan gelişmiş bakım ve rehabilitasyon evlerinde profesyonel sağlık ve bakım hizmeti almaktadır.

Detaylar Tüm Tedaviler
Kök Hücre (Ortobiyolojik) Uygulamaları

Kök Hücre (Ortobiyolojik) Uygulamaları

Ortobiyoloji (Kök Hücre Nakli), kronik hastalıklar, ilerleyici kas hastalıkları, Otizm, Alzheimer, MS, Parkinson, diz ve tendon hasarları, yaşlanma etkilerinin ortadan kaldırımlası gibi durumlarda kişinin kendi vücut hücrelerinin ve iyileşme faktörlerinin kullanıldığı yenilikçi bir Rejeneratif (Yenileyici) Tıp alanıdır.

Detaylar Tüm Tedaviler
Diş Tedavileri

Diş Tedavileri

Diş tedavi yöntemleri teknolojinin gelişmesi ile birlikte oldukça büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Diş tedavileri artık gerçeğe oldukça yakın olarak yapılmaktadır. Doğal diş görünümüne sahip olan birçok tedavi şekli bulunmaktadır.

Detaylar Tüm Tedaviler
Estetik ve Plastik Cerrahi Uygulamaları

Estetik ve Plastik Cerrahi Uygulamaları

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi; hem doğuştan gelen, hem de sonradan gerçekleşen estetik, şekil ve fonksiyon bozukluklarının tedavisine yönelik hizmet sunar.

Detaylar Tüm Tedaviler
Beyin Pili

Beyin Pili

Beyin pili, vücutta istemsiz hareket bozukluklarına yol açan, Parkinson, Epilepsi, Distoni gibi bazı nörolojik hastalıklarda başarı ile uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylar Tüm Tedaviler
Gamma Knife

Gamma Knife

Gamma Knife, beyin tümörlerinin radyasyon yoluyla tedavi edilmesinde kullanılan modern teknoloji ürünü olan bir cihazdır.

Detaylar Tüm Tedaviler
Genetik Tanı

Genetik Tanı

Genetik tanı, aileden gelen kalıtsal bir hastalık olup olmadığının belirlenmesi için yapılan genetik testler soncunda hastalıkların erken teşhisi için kullanılır. Genetik testlerin tamamının teşhisi için doğum öncesi (prenatal) ve doğum sonrası (postnatal) genetik testleri uygulanır.

Detaylar Tüm Tedaviler

Beş Yıldızlı Sağlık Hizmeti

Beş Yıldızlı Sağlık Hizmeti

Rumi Pulse’nin üst düzey hizmetlerine, iletişim numaraları veya rumipulse.com’da yer alan mesaj kutusu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Hekimlerimiz, RumiPulse ile iletişime geçen hastalarımızdan hastalıkları/tedavi olmak istedikleri konu ile ilgili bilgi almak üzere Ön Anamnez Formu'nu doldurmaları istenir. Online görüşme sağlanır.

Tedavi Süreci

Hasta kendisi için uygun tedavi programına kadar verdikten sonra, Türkçe, İngilizce ve hastanın ana dilinde hazırlanan sağlık turizmi seyahat sözleşmesi kendisine gönderilir. Hastanın onayının ardından seyahatiyle ilgili belgeler ve biletleri hazırlanır.

Türkiye’ye Geliş ve Konaklama

Hastanın havaalanına, tren garına ve otobüs terminaline transferi RumiPulse tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastanın isteğine göre tedavi sonrası turistik bir gezi organizasyonu şeması oluşturulur. Tedavi görülen şehrin tarihi ve turistik yerleri rehberler eşliğinde gezdirilir.

Türkiye’den Ayrılış

Tedavi sonrasında hastanın kontrol randevuları, iyileşme sürecindeki seyri, varsa şikayetleri uzman hekimler tarafından yakından takip edilir. Yaptırdıkları tahlil ve tetkikler de yakından izlenerek, tedaviyi gerçekleştiren hekimleriyle paylaşılır ve ek önerileri varsa hastaya iletilir.

Tedavi Sonrası

Sağlık Hizmetleri

Sizin için en kaliteli hastane ve tıp merkezi seçeneklerini sunuyor, turizm sektöründeki engin tecrübesini profesyonel medikal ekibiyle birleştirerek yapacağınız sağlık seyahatlerini en üst kalitede gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Tüm Tedaviler
Nevşehir - Ürgüp'te Gezilecek Yerler
Ürgüp, Nevşehir ilimizin en güzel turistik alanlarından biridir. Sahip olduğu tarihi güzellikleriyle birlikte hem dünyadan hem de Türkiye ...
İstanbul’da Gezilecek Yerler

Yalnızca ülkemizin değil, tüm dünyanın göz bebeği, 2010 Avrupa Kültür Başkenti olan İstanbul, pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığı g...
Konya'da Gezilecek Yerler

Yüzölçümü açısından Türkiye’nin en büyük şehri olan Konya, Orta Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Sahip olduğu tarihi, geleneksel...
Antalya'da Gezilecek Yerler

Ülkemizin turizm cenneti şehirlerinin başında gelen Antalya, görülmesi gereken muhteşem yerleriyle ülkemizin ve Dünya’nın en özel ...