Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Rumi Pulse Clinic’in kaliteli ve premium hizmetlerine, iletişim numaraları veya rumipulse.com’da yer alan uzmanlar ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler sadece istenilen bilgileri doğru bir şekilde göndermektir. Bilgiler Rumi Pulse Clinic uzmanlarına geldikten sonra işleme alınır ve detaylar için sizinle iletişime geçilir. Anlaşılan şartlar doğrultuşunuzda sağlık dolu seyahatiniz başlar.

Tedavi Süreci

Türkiye’de tedavi olmak isteyen hastalar için öncelikle kendilerinden güncel hasta raporları talep edilir. Uzmanlar ile görüşüldükten sonra tedavinin mümkün olup olmadığına karar verilir. Farklı sağlık kuruluşlarından alınan tedavi programları hastayla paylaşılır. Hasta, kendisi için hem teknolojik altyapı hem de ulaşım açısından en uygun hastane ve tedavi programına karar verir. Sonraki aşamada gerçekleştirilecek seyahat işlemleri tamamlanır.

Türkiye’ye Geliş & Konaklama

Hasta kendisi için uygun tedavi programına kadar verdikten sonra seyahate edebilmesi için gereken uçak, tren vs. biletler Rum Pulse Clinic tarafından temin edilir. Hasta ve yakınları tedavi öncesinde veya tedavi süresince otelde kalması durumlarına göre rezervasyonlar Rum Pulse Clinic tarafından gerçekleştirilir. Hasta ve yakınlarının konaklaması için hastane çevresindeki en uygun ve kaliteli oteller tercih edilir. Hasta, Türkiye’ye ulaştığında havaalanında karşılanır ve kalacağı otel ya da hastaneye ulaşımı sağlanır. Hastalara tedavi süresince ihtiyaçlarını temin edebilmeleri ve iletebilmeleri için mobil telefon hizmeti sağlanır. Tedavi süresince kendi dillerinde tercüman hizmeti verilmektedir.

Türkiye’den Ayrılış

Hastanın tedavi sonrası için gerçekleştirilecek organizasyon ve hizmetleri de sağlamaktadır. Hastanın havaalanına, tren garına ve otobüs terminaline ulaşımı Rumi Pulse Clinic tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastanın isteğine göre tedavi sonrası turistlik bir gezi organizasyonu şeması oluşturulur. Tedavi görülen şehrin tarihi ve turistlik yerleri rehberler eşliğinde gezdirilir. Yöresel lezzet ve kültürleri yakından tanıdıktan sonra ulaşımını gerçekleştireceği alana götürülür. Tüm süreçlerde özel rehber ve özel danışmanlar hastanın yanında yer almaktadır. Taleplerine hızlıca karşılık verilerek memnuniyet seviyesi her zaman üst düzeyde tutulmaktadır. Rumi Pulse Clinik kalitesini eksiksiz gerçekleştirerek, hastalarına her adımda güven ve rahatlık sunmaktadır.

Tedavi Sonrası

Tedavi sonrasında hastanın iyileşme sürecini hızlandıracak metotlar var ise hasta ile paylaşılır. Hasta tedavi tutarından daha fazlasını vermeksizin kendisi için uygun hastane ve tedavi programı hakkında ekstra bilgi alabilmektedir. Hasta ve yakınlarına tedavi ile ilgili gelişmeler ve ilerleyen süreçlerde gerçekleştirilecek yöntemler hakkında bilgi verilmektedir. Tekrar gerçekleştirilecek sağlık seyahatleri için var olan bilgiler üzerinden uygun ve hızlı şartlar sunulmaktadır.

Sağlığınız için en kaliteli hastaneler ve tıp merkezlerini bir araya getiriyor, Premium anlayışıyla üst düzey sağlık hizmetlerini sizlere sunarak, yapacağınız sağlık seyahatlerini kaliteliyle bütünleştiriyoruz.​